Hydrofor przeponowy GWS – dlaczego warto go kupić?

Hydrofor przeponowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą bądź też nie mogą na bieżąco zajmować się obsługą urządzenia. Sprawdza się również w sytuacji, kiedy niezbędne jest uzdatnianie wody przy pomocy chemicznego regeneratu. Na rynku nie brakuje rozwiązań tego typu. Które jest najlepsze? Niezaprzeczalnym faworytem od lat pozostaje jest bezobsługowy hydrofor membranowy GWS Global Water Solutions. Aktualnie to najlepszy zbiornik na światowym rynku z 5-letnią gwarancją od producenta. Jest idealny do pracy w trudnych warunkach, a zatem wszędzie tam,  gdzie panuje duża wilgoć oraz pojawiają się okresowe wahania temperatury. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu i dlaczego warto w nie zainwestować? Sprawdźmy!

Rozwiązanie na miarę XXI wieku

W porównaniu do tradycyjnych zbiorników hydroforowych, urządzenia Global Water Solutions GWS charakteryzują się niemal 2 razy większą sprawnością. Co to oznacza w praktyce? 100-litrowy zbiornik marki GWS ma porównywalną sprawność jak hydrofor ocynkowany o pojemności 300 litrów! W przypadku wody użytkowej, 100-litrowy zbiornik membranowy GWS ma sprawność porównywaną do 200-litrowego zbiornika przeponowego.  Dzięki temu można kupić mniejsze urządzenia oszczędzając w ten sposób sporo cennego miejsca w piwnicy lub przydomowym garażu, a jednocześnie posiadać odpowiedni zapas wody do celów bytowych.

Biorąc pod uwagę również okres bezawaryjnej eksploatacji, jakość zastosowanych materiałów oraz cenę urządzenia, hydrofor GWS to zdecydowanie rozwiązanie na miarę XXI wieku. Każdy inwestor, który ceni komfort użytkowania urządzenia, a także brak konieczności regularnego dopompowywania ciśnienia, powinien sięgnąć po ten produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Najważniejsze zalety zbiornika GWS

Zbiornik hydroforowy GWS to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Nie wymaga okresowego sprawdzania ciśnienia i uzupełniania powietrza. Zdaniem wielu użytkowników to właśnie jedna z najlepszych cech tego urządzenia. Jeśli zdarza nam się zapominać o sprawdzaniu ciśnienia w zbiorniku, decydując się na hydrofor GWS do minimum ograniczamy ryzyko uszkodzenia pompy wodnej spowodowane nadmiernym włączaniem i wyłączaniem się pompy.

Konstrukcja zbiornika GWS nie wymaga konserwacji i nie wywołuje kondensacji wilgoci, co oznacza, że zbiornik nigdy się nie poci przy różnicy temperatur. Unikalna okładzina komory wodnej nie dopuszcza do kontaktu wody ze ściankami zbiornika, a solidne mocowania membrany do ścianek hydroforu gwarantują jego równomierne rozszerzanie i kurczenie.

Zawór powietrza w urządzeniu został wykonany z wysokojakościowego mosiądzu, natomiast materiałem budulcowym membrany jest niezwykle wytrzymały i nieprawdopodobnie elastyczny kauczuk butylowy.

Zastosowana w hydroforze membrana posiada także atest Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), a tym samym została dopuszczona do magazynowania wody pitnej. Sam zbiornik jest natomiast w pełni odporny na działanie promieni ultrafioletowych oraz mgły solnej (nawet podczas 500 godzin bezpośredniej ekspozycji!). To zdecydowanie niespotykana cecha wśród innych urządzeń tego typu.

Ciśnienie robocze dla zbiorników marki GWS wynosi aż 10 bar, gdzie urządzenia innych producentów mają zazwyczaj 6 bar.

Jak wybrać najlepszy zbiornik do przydomowej instalacji?

Decydując się na zbiornik hydroforowy do domowej instalacji w pierwszej kolejności, bazując na zapotrzebowaniu na wodę, należy oszacować jego pojemność. Trzeba także wziąć pod uwagę potencjalną metodę uzdatniania wody, a także rozważyć miejsce niezbędne do ustawienia i montażu urządzenia.

Na przestrzeni ostatnich lat łatwo zaobserwować spory wzrost sprzedaży hydroforów membranowych. Nie bez przyczyny. Ten ogólnoświatowy trend ma swoje źródło w dążeniu użytkowników do osiągnięcia maksymalnego komfortu użytkowania hydroforu.  W przypadku zbiornika marki Global Water Solutions należy do tego dodać rewelacyjną jakość zastosowanych w produkcji materiałów,  innowacyjną konstrukcję oraz niespotykanie długą gwarancję od producenta. Wszystko to razem czyni Global Water Solutions liderem na rynku urządzeń do wody i należy się spodziewać, że przedsiębiorstwo nieprędko odda pierwsze miejsce w tym rankingu.

Komentarze

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.